Hakkımızda

Emin Gayrimenkul Geliştirme, kurulduğu 1991 yılından itibaren inşaat sektöründe örnek olacak, insan ve çevre odaklı projeler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Fark yaratılabilecek tüm alanlarda, piyasa koşullarının her zaman önünde ve yenilikçi rekabet ile gerekliliklerin tümünü projelerimize en üst kalitede yansıtıyoruz.

1991 yılından itibaren Türkiye’de faizsiz konut ve otomobil sahibi olmanın yolunu açan Emin Grubu' a bağlı şirketimiz, bilgi birikimi ve piyasa tecrübesi ile geçmişten bu güne dek sosyal yaşam ve ticari inşaat alanları üretmiş olup, sektördeki gelişmelere bağlı olarak ilerlemesini devam ettirmektedir.

Şirketimiz İstanbul merkezli olup, üretilen değerleri tüm Türkiye’ye ve yurtdışında bulunan projelere yansıtmakta, ihtiyaç olan her bölgede yüksek kalite ve geniş bir vizyon ile projeler üretmekte, hayatı kolaylaştıran, yaşama değer katan ve mali olarak tüm vatandaşlarımıza hitap edebilecek inşaat projeleri üretmektedir. Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’de Afyonkarahisar, Sakarya, Konya, Ankara, Erzurum, Antalya ve yurtdışında Avrupa ile Amerika’da yer alan projeler ile her bölgede müşterilerimize hizmet verme amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sürekli gelişen dinamik bir yapıya sahip inşaat sektörünün gerekliliklerini, malzeme-yapı ve kalite planlamalarını, teslim süreçlerini müşterilerimizin hiçbir problem yaşamayacağı şekilde dizayn ediyor, dürüstlük ilkemizden asla taviz vermiyoruz. Dün ve bugün olduğu gibi, yarın da ülkemiz insanın ihtiyacı olan kaliteli yaşam alanları ve ticari projeleri, yapılabilecek en iyi şekilde, insan ve çevreye saygılı olarak, yüksek güvenlikli şartlarda üretecek ve ekonomimizin katma değer üreten en büyük markalarından biri olma hedefi ile yolumuza devam edeceğiz.