Başkan'ın Mesajı

Çeyrek asrı aşkın süredir yurdumuzun dört bir yanında ülkemiz insanına hizmet eden Emin Grup ailesinde yer alan şirketimiz, yapı sektöründe insana ve yaşama değer veren bir bakış açısı ile çeşitli alanlarda projeler geliştirmektedir.

Temelleri seksenli yıllardan itibaren hem yurtiçi hem de yurtdışında faaliyet gösteren Gentaş İnşaat ile atılan şirketimiz, modern yapı esasları ve sektörümüzde günümüzün ihtiyaçlarına göre yeniden ve süreklilik hedefi ile dizayn edilmiştir.

Başarının yalnızca özveri, deneyim ve azmin bir neticesi olduğu bilincinden hareketle, bulunduğumuz her alanda daima insana ve çevreye faydalı olacak şekilde, toplum dinamiklerini esas alarak işimize ve müşterilerimize saygı gösteriyoruz.

İşlevsellik, estetik, dayanıklılık ile inşa ettiğimiz konut, rezidans, iş yeri ve diğer tüm alanlarda yenilikçi bir bakış açısı ile Emin Gayrimenkul Geliştirme farkı daima temel bir prensip olacaktır.

Emin Gayrimenkul Geliştirme olarak ülkemize, insanımıza ve geleceğimize olan inancımız ile daima bir adım ileride olmayı, gelişimin sürekliliğini ve topluma faydalı olmayı ilke edineceğiz.

Saygılarımla,